NB3: Az első felkészülési mérkőzés jön

NB3-as labdarúgó csapatunk hétfőtől Sütő Szilárd vezetésével készül a 2026/2027-es labdarúgó bajnokságra.

A csapatban a szakmai stábon kívül is zajlanak a változások, a korábban közölt távozókhoz képest változás nem történt. Érkező oldalon több próbázó is megtalálható a csapatban, azonban még aláírt megállapodás senkivel nincs – így beszámolni sem tudunk átigazolásról.

A több új arc mellett, a klubunk utánpótlásából is többen edzenek az első kerettel, akik mindannyian bizonyíthatnak az első felkészülési mérkőzésen, amelyre már most hétvégén sor kerül.

A héten két alkalommal is napi két edzéssel készültünk, ami a jövőhétre sem változik.

A csapat tervezett felkészülési találkozói:
2026.06.27. (szombat) 09:00, Eger, Szentmarjay Stadion:
EGER SE – MONOR SE (NB3)
2026.07.04. (szombat) 11:00, Eger, Szentmarjay Stadion:
EGER SE – EMŐD AIDSE (BAZ vármegye I.)
2026.07.08. (szerda) 18:00, Mezőkövesd, Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY (NB2) – EGER SE
2026.07.11. (szombat) 11:00, Eger, Szentmarjay Stadion
EGER SE – TFSE (BLSZ I.)
2026.07.15. (szerda) 18:00, Eger, Szentmarjay Stadion
EGER SE – FELSŐZSOLCA (BAZ vármegye I.)
2027.07.19. (vasárnap) 10:00, Budapest, Vasas pálya
VASAS II. (NB3) – EGER SE

Vélemény, hozzászólás?