NB III. – Olasz Dénes mesterhármasával győztünk a III. ker. TVE ellen

III. ker. TVE – Eger SE 1-3 (0-2)

Felkészülési mérkőzés

Budapest, 2021.02.12

Kiváló felkészülési mérkőzést játszottunk az NB III. Nyugati csoportjának listavezetője ellen. A találkozón nem csak a játékkal, hanem az eredménnyel is elégedett lehetett Sütő Szilárd vezetőedző. A félidőben már két góllal vezettünk, amit még sikerült a második játékrészben tovább növelnünk, így Olasz Dénes mesterhármasával magabiztosan győztünk.

III. ker. TVE: Jeszenszky Á. – Gazdik D., Mészáros V., Tóth V., Fazekas G., Rabatin R., Medveczki M., Bori G., Rajczi P., Páll Zs., Czitkovics P.

Cserék: Steer B., Németh G., Rédei G., Czifrik Á., Mile Zs., Sólyomi Á.

Vezetőedző: Kemenes Szabolcs.

Eger SE: Nacsa P. – Nemes M., Valkay R., Katona A., Debreczeni D., Kis G., Hegedűs D., Pál Sz., Géringer L., Vajda Á., Olasz D.

Cserék: Varga H., Révész A., Hadnagy B., Esztergomi Z., Farkas K., Csifó I.

Vezetőedző: Sütő Szilárd

Gólszerző: Olasz Dénes (17., 33., 55.), ill. Czifrik Máté (70.)

17. perc: Egy rossz hazaadást követően Olasz Dénes elé került a labda, aki 10 méterről megszerezte a vezető gólunkat – 0-1

33. perc: Géringer László a labdaszerzését követően a tizenhatoson belül önzetlenül passzolt Olasz Déneshez, aki most sem hibázott – 0-2

55. perc: Jobb oldali indítást követően Farkas Krisztián elé került a labda, amit remekül gurított középre, és az érkező Olasz Dénes megszerezte a harmadik gólját – 0-3

70. perc: Labdát szerzett az ellenfél a térfelünkön, melyből a középre ívelt labdát Czifrik Ádám lőtte a hálóba – 1-3