NB III. – Háromgólos győzelem a Sajóbábonyi VSE ellen

Eger SE – Sajóbábonyi VSE 3-0 (1-0)

NB III. Keleti csoport – 25. forduló

Eger, 2021.03.21.

Csapatunk magabiztosan győzött 3-0-ra a Sajóbábonyi VSE ellen. Góljainkat a sérüléséből visszatérő Boros Gábor (2) és Olasz Dénes (1) szerezte. Győzelmünknek és a többi mérkőzés kedvező alakulásának köszönhetően újra a 4. helyen a csapat.

22. perc: Egy remek indítást követően Olasz Dénes beadására a sérüléséből visszatérő Boros Gábor érkezett. és megszerezte a vezető gólunkat – 1-0

69. perc: Egy tetszetős bal oldali támadást követően Nemes Milán beadására újra Boros Gábor érkezett és ezúttal fejjel volt eredményes – 2-0

83. perc: A mérkőzés végére a pontot Olasz Dénes tette fel, miután egy szögletet követően a kipattanó labdát kapásból lőtte a hálóba – 3-0

Fontos volt, hogy mentálisan rá tudjunk készülni erre e mérkőzésre. Annak ellenére, hogy kicsit tompábbnak is éreztem csapatot, nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna. De nem vagyunk elégedetlenek. Gratulálok a csapatnak.

VÍGH FERENC vezetőedző
– A körülményekhez képest mindent megtettünk a győzelem érdekében. A lehetőségeink megvoltak a gólszerzésre, viszont ezekből sajnos egyet sem tudtunk kihasználni. A jó erőkből álló hazai csapat megbüntette hátul a hibáinkat. A héten történt események után remélem, hogy mindenki tiszta lelkiismerettel tud lefeküdni.