U15: Győzelem a Makó otthonában

U15-ös együttesünk a Makó vendégeként lépett pályára. A részletes jegyzőkönyv ellenfelünkre kattintva érhető el.

Az együttes a négy napos szünetet követően indult útnak. A mérkőzés első tíz perce úgy kezdődött, ahogy az elvárható a csapattól és a magabiztos játék mellett, vezetést is szereztünk Szegedi Zoltán bombája után, azonban ezt követően leült az együttes és már nem is nagyon tudta magát kirángatni. A szünetre egyenlítettek a hazaiak. A találkozót végül Országh András döntötte el Gyönki István remek passzát követően.

Az együttes a győzelemnek köszönhetően továbbra is az élbolyban található.

Dr. Vitányi László vezetőedző értékelése:
“Az idei bajnoki szezon leggyengébb koncentrációját vittük fel ma a pályára. Sok betegünk, rengeteg hiányzónk volt, így nem tudtunk mélyen “belenyúlni” a csapatba mérkőzés közben. Szerencsére a határozottság meg volt a játékosokban és akarták is a győzelmet, de az utolsó pillanatokban még a szerencse is kellett. Ez talán az egész éves kemény munka jutalma volt, de az biztos, hogy ilyen jutalom egy bajnoki szezonban csak egyszer van.”

A csapat 2024. április 07-én 10:00 órától ismét idegenben, Mátészalkán lép pályára.